Reference


 

Miroslav Chovanec
Vašepojištění s.r.o.

„Chtěl jsem kvalitní vzdělávání, podporu a zázemí”

Mé první seznámení s Broker-Poolem bylo v době, kdy jsem chtěl po svých dlouholetých pracovních zkušenostech v MLM udělat zásadní krok směrem kupředu a vydat se vlastní cestou.
Mé požadavky byly jasné. Chtěl jsem svobodně podnikat podle svých zásad a hodnot a především rozvíjet sám sebe. Chtěl jsem kvalitní vzdělávání, podporu a zázemí.
BP mě jako jediná zaujala a to svými jednoduchými, jasnými podmínkami, vzájemnou spolupráci, zcela jasně pochopitelným systémem a hlavně tím, že se nejedná o obrovskou společnost, kde je člověk přehlížen a považován jen za „ číslo“.
BP nabízí pomocnou ruku jak k osamostatnění, tak k možnosti vyvázat se z kleští MLM. V neposlední řadě bych vyzdvihl dobré osobní vztahy s vedením společnosti, kvalitní vzdělávání, přehledný a srozumitelný systém a hlavně vstřícnost a ochotu při řešení jakýchkoli problémů či nejasností.
To vše, a nejen to, bylo na pomyslných miskách vah, kdy jsem zvažoval své další kroky v oblasti pojišťovnictví a poradenství.
S BP spolupracuji již 2. rokem a mohu jen doporučit!

Roman Roubínek

„Na začátku jsme si nastavili podmínky spolupráce a jsem moc rád, že mohu spolupracovat s lidmi, kteří drží své slovo”

Když bych měl zhodnotit a shrnout, proč vlastně jsem začal spolupracovat a stále spolupracuji se společností BP Broker-Pool.cz (BP), přivádí mě to v myšlenkách i do minulého působení v MLM firmě, se kterou jsem spolupráci ukončil ještě dříve, než jsem o BP vůbec věděl. V těchto souvislostech a v poznatcích dlouhodobé spolupráce s BP jsem si uvědomil, proč jsem si tuto společnost, jako byznysového partnera vybral a proč jsem s nastavenou spoluprací spokojen.
Volnost – to je pro mě moc důležité. A znamená to dělat věci po svém s tím, že mám kdykoliv možnost obrátit se na odborníky – kolegy z BP, kteří jsou zároveň praktici, protože mají své klienty.
Dohoda – to je další podstatná věc. Na začátku jsme si nastavili podmínky spolupráce a jsem moc rád, že mohu spolupracovat s lidmi, kteří drží své slovo. A tato skutečnost má už jen krůček od roviny přátelství, což je dnes v byznysu velké plus.

 

Detail Finance s.r.o.

„Chtěli jsme co nejvyšší poměr cena/výkon a široké portfolio ve všech segmentech”

Když jsme se rozhodovali, s kým v oboru spolupracovat, měli jsme jasno v pár věcech. Budoucí obchodní partner musel být schopen spolupráci zaštítit férovými smlouvami o spolupráci pro obě strany. Jako samozřejmost (i když to na trhu není obvyklé, spíše naopak) jsme brali smluvní garanci kmene, následné provize u všech produktů, kde se vyplácejí a absenci tlaku na produkci. Také jsme chtěli co nejvyšší poměr cena/výkon (výše provizí vs poskytované zázemí) a široké portfolio ve všech segmentech. Společnost BP Broker-pool.cz, a.s. nám vše splnila a jako bonus přidala nesmírně ochotnou centrálu a sympaťáky ve vedení společnosti. Za nás palec nahoru.